27/06/2017

Розділи сайту

Головна
Рада - консультативно-дорадчий
   орган при Мін'юсті України
Склад і структура Ради
Новини
Форум
Історія
 
 


Всеукраїнський правовий VIP турнір PDF Печать E-mail

Всеукраїнський правовий VIP-турнір відбувається під час Всеукраїнського тижня права. Відбірні раунди турніру проходять у листопаді у місті Києві.
Організатори турніру - Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України спільно з Юридичним інститутом НАУ.

До участі в турнірі запрошуються команди від вищих навчальних закладів України III-IV рівня акредитації, що здійснюють підготовку за напрямом «право».
VIP розшифровується як „високо інтелектуальний правник”. Турнір проводиться за форматом гри «Брейн-ринг».
Деталі – читайте в Положенні про турнір.

Перший Всеукраїнський правовий VIP турнір серед студентів ВНЗ України проведено 8-9 грудня 2008 року під час Форуму „Правники – суспільству” Всеукраїнського тижня права. З-поміж 24 команд переможцем стала команда юридичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка. За підсумками всього турніру команда студентів поступилася команді VIP-юристів України з мінімальним рахунком.

Останній строк реєстрації команди – 25 листопада 2015 р., – шляхом надсилання підписаної та відсканованої заявки на участь на адресу Ради – Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Відбірні раунди Турніру відбудуться 27 листопада, фінал - у грудні. У фіналі зустрінеться команда переможець відбірного раунду та команда VIP (юристів) України.

З питань участі та довідкової інформації звертайтесь до голови організаційного комітету турніру - Которобая Євгена тел.: 093 733 47 88.

Положення про проведення Всеукраїнського правового VIP-турніру серед студентів вищих навчальних закладів України.

 

Анонси подій

10 червня

Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!».

 

1НовиниНовини
Підписатись
Відписатись© 2010, Координаційна рада молодих юристів України при

Міністерстві юстиції України