27/06/2017

Розділи сайту

Головна
Рада - консультативно-дорадчий
   орган при Мін'юсті України
Склад і структура Ради
Новини
Форум
Історія
 
 


Концепція

Сфера юридичної діяльності охоплює велику частину суспільного життя, вона представлена найбільш широким колом установ, організацій, підприємств, знаходить свій прояв у різноманітних суспільних відносинах, урегульованих правом. Юридична освіта, на теперішній час, є найбільш популярною та бажаною для більшості молодих людей. А юрист – особа, вельми потрібна усім суб'єктам господарської діяльності, органам влади всіх рівнів, та пересічним громадянам – оскільки саме ця особа є «правознавцем» та має розумітись на правовому регулюванні суспільних відносин.

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України є дуже актуальним та корисним утворенням. Корисним, в першу чергу, для молодих фахівців, які тільки починають свій професійний шлях. Актуальним - тому, що співпраця органів державної влади з громадськістю є однією з умов становлення та розвитку громадянського суспільства; тому що підтримка ініціативних та змістовних молодих юристів, безумовне, матиме користь в подальшому – для всієї держави, адже найцінніший ресурс країни – це люди, люди освічені, розумні, професійні.

Отже, Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України:

  1. Має поєднувати у своєму складі найкращих представників юридичної науки, студентства, юридичного бізнесу та представників влади.
  2. Завдяки професійності, ініціативності, кмітливості її учасників набути поважного авторитету у сфері юридичної діяльності.
  3. Має сприяти затвердженню поваги до права, підвищенню рівня правосвідомості громадян.
  4. Має приносити користь суспільству та людям.

Координаційна рада молодих юристів України висловлюється за: здоровий спосіб життя, змістовну освіту, постійний саморозвиток кожного громадянина, свободу світогляду, загальну та правову культуру високого рівня.

 

Анонси подій

10 червня

Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!».

 

1НовиниНовини
Підписатись
Відписатись© 2010, Координаційна рада молодих юристів України при

Міністерстві юстиції України